گروه صنایع فلزی پارس فرفورژه

گروه صنایع فلزی پارس فرفورژه با بهره‌گیری از نیروهای جوان و خلاق در بخش‌های مختلف و دو دهه تلاش مستمر و کسب تجربه در این حرفه توانسته است بسیاری از نیازهای فنی، صنعتی وهنری خود را برطرف نماید. همچنین این مجموعه توانسته است در کنار همکاری با بسیاری از ارگان‌های دولتی و خصوصی جایگاه قابل توجهی را درمیان مشتریان کسب نماید. گروه صنایع فلزی پارس فرفورژه برای رضایت هرچه بیشتر و حفظ این جایگاه در بین مشتریان، تمام قوای خود را بکار گرفته تا بتواند نیازهای آنان را با توجه به سلایق گوناگون برطرف سازد تا پاسخگوی آنان در این صنعت باشد.
در میان رقابت‌های که سال‌های اخیر در این حرفه به چشم می‌خورد این شرکت سعی نموده تا تخصص‌های بروز و کم نظیری را کسب و تولید محصولاتش را علاوه بر مقاومت، زیبایی هرچه بیشتر سوق دهد.
افزایش تقاضا برای این محصول باعث شد تا علاوه بر زیبایی، ظرافت و مستحکم بودن سیاست گذاری را براین باور استوار کند تا تمام فعالیت‌های خود را به گونه‌ای برنامه‌ریزی کند که بتواند علاوه بر استفاده از تکنولوژی روز، کیفیت بالای مواد اولیه، طراحی، مهندسی و تولید، محصولات خود را تنوع بالایی به مشتریان عرضه نماید.

تماس باما

کاتالوگ

دانلود کاتالوگ محصولات

در این بخش شما می توانید کاتالوگ محصولات گروه صنعتی پارس فرفورژه که با بهترین کیفیت می باشند دریافت و مشاهده کنید.

دانلود کنید